Látkové rolety

Predstavujú vysoký štandard v oblasti tieniacej techniky. Ich základnou funkciou je zatienenie priestorov pred nežiaducim slnečným svetlom. Všetky látky v ponuke sú antistatické a nenáročné na údržbu. K dispozícií je široká škála kvalitných látok od holandského dodávateľa. Sortiment látok sa aktualizuje podľa najnovších trendov v bývaní. Ponúkame niekoľko typov látkových roliet.

 

Roletky na strešné okná

 

ROLETKY NA STREŠNÉ OKNÁ

 

Vegas mix

Látková roleta vhodná pre montáž na strešné okná. Ovládaná je úchytom umiesteným v spodnej lište, má kryt návinu a bočné vodiace silóny. Farebné prevedie komponentov len v bielej alebo hnedej farbe.

 

Velux

Originálna tieniaca technika značky VELUX je najlepším riešením pre strešné okná VELUX. V ponuke je široký sortiment výrobkov (zatemňujúce rolety, látkové rolety, plisované rolety, kombinované rolety, markízy, žalúzie...).

MEGA PLUS

 

Látková roleta vhodná pre montáž do steny alebo do stropu. Ovládaná je manuálne pomocou kovovej retiazky alebo automaticky pomocou motora na diaľkové ovládanie Nemá kryt návinu a ani vodiace lišty. Konzoly sú v kovovom prevedení. Vhodná pre maxi rozmery so šírkou nad 200 cm.

VEGAS PLUS

 

Látkové rolety s ovládaním na retiazku, bez krytu návinu, so závažím látky a bez bočných líšt. Vhodná pre montáž na stenu alebo do stropu. Prevedenie komponentov len v bielej farbe.

VEGAS CLASSIC / VEGAS CLASSIC DEŇ A NOC

 

Látkové rolety s ovládaním na retiazku, s krytom návinu, so závažím látky a samolepiacimi bočnými lištami. Je vhodná pre montáž na krídlo okna. Okrem bielej a hnedej farby komponentov je v ponuke aj imitácia dreva. V ponuke už aj v prevedení s látkami Deň a Noc.

VEGAS MINI / VEGAS MINI DEŇ A NOC

 

Látkové rolety s ovládaním na retiazku, bez krytu návinu a bez bočných líšt. Možnosť upevnenia závesným systémom alebo pevným na krídlo okna. Závesný systém umožní upevnenie bez mechanického zásahu do okna. V ponuke už aj v prevedení s látkami Deň a Noc.

SCREENOVÉ ROLETY

 

Screenové tienenie veľmi dobre zadržiava slnečné teplo, čím prispieva k zníženiu teploty v interiéri najmä v letných mesiacoch. Screenové látky sú vysoko kvalitné, ktoré vynikajúco absorbujú a odrážajú slnečné žiarenie.